20 Nisan 2015 Pazartesi

Avon Advance Techniques Frizz Control


Herkese merhaba :)

Makyaj dışında saç bakımı da benim için çok önemli. O nedenle bugün bloğumun konuğu Avon Advance Techniques Frizz Control... Bakalım ürünümüz nasılmış;


Ürünün dış tasarımı her şeyiyle çok güzel. Gerek rengi gerekse kullanım kolaylığı ile kullandığım ilk günden beri benim favorim. :)Ürünün vaadine gelelim;

 Lotus Shield teknolojisi içeren, elektriklenmeyi kontrol etmeye yardımcı durulanmayan bakım losyonu..

Benim saçlarım kuru, dalgalı, elektriklenmeye gayet müsait. Ürün banyo sonrası havluyla suyu alınmış nemli saça uygulanıyor. Daha sonra istediğiniz gibi şekillendiriyorsunuz. Ben bu ürünü sadece saçımı doğal haliyle kullanacağım zaman kullanıyorum.. 
Benim için artıları;
 • Saçı gerçekten yatıştırıp, kabarmasını engelliyor.
 • Kokusu bence çok güzel ve kalıcı. 
 • Saçı sertleştirmiyor, yağlandırmıyor.
       Eksileri;
 • Ürün 60 ml ve bu benim için büyük bir eksi. Çünkü benim saçlarım çok uzun ve bu 3. tüpüm. Boyutuna göre pahalı maalesef. 
 • Fındık büyüklüğünde alıp (resimdeki kadar) iyice yedirdikten sonra saçınızda ağırlık yapmıyor, fakat elinize daha fazla ürün alırsanız saçınız hem yağlanır hem de ağırlaşır. Aman dikkat! :) Yağlı ve düz saçlarda nasıl bir sonuç verir bilmiyorum, ama indirimdeyken deneyebilirsiniz.

Sonuç olarak benim çok sevdiğim ve bittikçe de almaya devam edeceğim bir ürün. Sizler de küçük ama etkili olan bu ürüne şans vermek isterseniz en yakın Avon temsilcinizden istetmeyi unutmayın, bakımlı kalın... :))

İndirimli Fiyatı: 10-13 TL arası
İndirimsiz Fiyatı: 20 TL

Sevgiler... :)


2 yorum:

 1. Küçük boylu ürünleri hiç sevmiyorum ama yorumlarına bakılırsa denemeye değer :) Banada beklerim Tuğçecim :)

  http://beautybygizzy.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. tatlım çok güzel olmuş yazın (: banada bekliyorum :**

  YanıtlaSil